MENU

AutoCont dále podporuje Národní divadlo

Společnost AutoCont opět výrazně přispěje k tomu, že i následující rok bude Národní divadlo hrát vynikající divadelní kusy v podání nejlepších umělců. Do nové sezony totiž prodloužila prestižní partnerství s Národním divadlem.


„AutoCont působí na trhu již více než 25 let a bezmála polovinu své existence jsme také partnery významné kulturní instituce jakou je Národní divadlo. Velmi si toho vážím a těší mne, že tak přispíváme k rozvoji české kultury. Naše dlouhodobé spojení dokazuje, že symbióza dvou velmi odlišných subjektů může nejen fungovat, ale je pro obě strany velmi užitečná,“ komentuje partnerství předseda představenstva AutoCont Holding Martin Grigar.


Spolupráce AutoContu s Národním divadlem začala v roce 1999, kdy byla společnost generálním partnerem činohry Národního divadla. Od roku 2003 má statut Partnera Národního divadla a podporuje tak všechny soubory: činohru, balet i operu.

O AutoCont CZ a.s.
AutoCont CZ je českou soukromou společností, která v oblasti dodávek zboží, služeb a řešení na poli informačních a komunikačních technologií úspěšně působí od roku 1990.

K rychlému rozvoji v prvních deseti letech přispěla výroba vlastní značky osobních počítačů a systematické budování rozsáhlé obchodní a servisní sítě. V druhém desetiletí své existence se AutoCont CZ zaměřil na poskytování komplexních IT řešení a služeb pro firemní klientelu a státní správu, čímž se postupně propracoval mezi nejvýznamnější společnosti v oblasti rozsáhlých a složitých ICT projektů. Systematické a dlouhodobé budování odborných schopností, pečlivé sledování potřeb zákazníků a v neposlední řadě i promyšlená vnitřní organizace firmy – to vše přispělo k tomu, že je AutoCont CZ v současné době největším a nejvýznamnější českým dodavatelem informačních a komunikačních technologií.

AutoCont CZ je součástí AutoCont Holdingu, do kterého dále patří například slovenská ICT společnost AutoCont SK nebo největší dodavatel CAD řešení Autodesk v České republice firma CAD Studio